خانه

Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. کنترل کیفیت

Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

StrongestAnabolicSteroid کاملا آگاه است که هیچ کلید های میانبر به کیفیت وجود دارد. هنگامی که شما در حال خرید محصولات از این طبیعت مهم است که به شانس نیست و این است که چرا مواد اولیه برای محصولات ما و محصولات به پایان رسید به طور کامل با استفاده از مواد اولیه equipment.The ترین فن آوری های مورد استفاده در adanvanced محصولات ما مورد بررسی قرار متحمل کامل و دقیق آزمایش مراحل قبل از آنها از کارخانه می باشد.

روش های تست:


کارخانه صدها نفر از آزمون ها که برای تعیین خلوص، potence و کیفیت مواد و محصولات نهایی که همه آنها استفاده از تجهیزات مدرن که تضمین دقت کامل استفاده می شود.

تست محصولات:


در هر نقطه ای در طول تولید یک محصول ممکن است آزمایش می شود. اگر آن را استاندارد مقررات برآورده نمی دسته ای که بلافاصله خارج شده و در مراحل نهایی تولید محصول باید روش های کنترل کیفیت نهایی تحت قبل از آن ممکن است «قبول» درجه بندی که آن را برای فروش آزاد دریافت خواهید کرد.

چک های مکرر:


و همچنین چک استاندارد از مواد اولیه و محصولات نهایی برای محتوای فلزات سنگین تست شده است. در سال های اخیر یک مشکل مهم با تولید محصولات ضعیف کیفیت کارخانه زیرزمینی که با فلزات سنگین سمی پر شده است. دلیل این است که آنها هیچ مجوز و بنابراین تحت هیچ الزامی برای آزمودن این است. هنگامی که شما خرید محصولات ارزان قیمت - شما پرداخت قیمت با سلامتی شما.

در حالی که سطح فلزات سنگین در مواد خام ممکن است قابل قبول، یک بار آن شده است با جای دیگر ترکیبات و واکنش های گرفته شده مخلوط این سطوح می توانید تغییر دهید. تست در طول فرایند تولید در نتیجه تضمین کارخانه ما تنها امن ترین و موثر ترین ترکیبات را آزاد کند.

گواهینامه ها
 • چین Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:SGS Certificate

  عدد:QIP-ASI1441256

  تاریخ صدور:2017-04-28

  تاریخ انقضا:2018-04-27

  محدوده / محدوده:Pharmaceuticals Intermediates

  صادر شده توسط:Made-in-china

 • چین Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:Business license

اطلاعات تماس
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

تماس با شخص: Miss. Lina

تلفن: 86-177-7649-0178

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)